WhatsApp
 • Kobi Türkiye
  İNCELE
 • İş Seyahatlerinizde 50.000 $ Hibe
  İNCELE
 • Yurt Dışı Kiralarınız, Ticaret Bakanlığından
  İNCELE

Hakkımızda

Kobi Turkiye ,Ticaret Bakanlığının sunduğu İhracat Teşvikleri konusunda hizmet vermektedir. yirmi yıl önce faaliyetlerine baslayan firmamız, hizmet sektöründe gerçek bir fark yaratmak amacıyla, en iyi iletişim ve teknolojiyi kullanarak disiplinli çalışma ve bağlılık ilkeleri sayesinde büyümesini devam ettirmektedir.

Konusunda uzman yirmi kişilik kadrosu, bu zamana kadar sonuçlandırdığı yaklaşık yirmiyedibin’i aşkın Devlet Teşvikleri Hibe projesi ve her sektörden müşterilerine sunduğu hizmet sayesinde bugün kendi alanında en iyi firmalar arasında kendisine prestijli bir yer edinmistir.

Crm alt yapısı , Crm alt yapısına entegre çalışan özel yazılımlari ve Türkiye’de Yapay Zekaya ilk geçen Danışmanlık şirketi olunmasi sayesinde, minimum maliyetle maksimum performansı tüm müşterilerine ulaştırmıştır.

Şeffaf bir çalışma ilkesi ile hareket eden Kobi Türkiye, yenilikçi vizyonun getirdiği yüksek bilinçle, müşterilerine online işlem hizmeti sunarak firmaya özel projelerin firmaya özel şifreleri ile anlık takip edilebilmelerini sağlamaktadir. Muşterilerinin surec/sonuçlarini görüp takip edebilmelerine, temsilcilerinden detay bilgilerin online alabilmelerine olanak tanımaktadir.

 

Ortak işbirliği yaptığımız müşterilerimizi, bürokrasi ve mevzuat ile uğraştırmadan, sahip olduğumuz deneyim bilgi birikim sayesinde doğru yönlendirerek ,

Yüzde Yüz tüm teşvik başvurularının hızlı bir şekilde iade alınması sağlanmıştır .

 

Hakkımızda
Kobi Türkiye

Rakamlarla Biz

(Bu Güne Kadar Elde Ettiğimiz Başarılar)

27500

Proje

20

Yıllık Deneyim

100

Tam Memnuniyet

Sıkça Sorulan Sorular

Teşviklerden faydalanmak için üretici olmak gerekmez,  sadace ticari faaliyette buluna firmalar da teşviklerden yararlanabilir.

 

Bu destekleri kullanmak için Kobi olmak zorunluluğu yoktur,Kobi olmayan firmalarda bu destekleri kullanabilir.

 

Şirketin sahibi, ortağı , şirketin ssk çalışını gibi, ( şirkette çalıştığı görevinde  bir önemi yoktur) şirketinizle bu şekilde resmi bağı olan kişiler kullanabilir.

 

İhracat teşviklerini kullanabilmek için belli bir ihracat rakamına ulaşmaya gerek yoktur.Hiç ihracatı olmayan yada çok yüksek cirolarda ihracat yapan işletmeler,teşvikleri aynı limit ve oranlarda almaktadır.

İhracatçı birliğine üye olmak yeterlidir.

 

Türkiye’de sınai ve ticari faaliyette bulunan  ve bu faaliyet neticesinde yurtdışına İhracat yapan ve yapmaya çalışan şirketler ( sahış sirketleri hariç) bu desteklerden faydalanabilir.

 

Tüm Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 333 21 22

Hemen Arayın!

Haberler ve Duyurular

Sektörde markalaşmış, lider, dinamik ve güvenilir ilk danışmanlık firması olarak, firmalarımızın küresel rekabet gücünün arttırılmasına katkı sağlayacak çözüm ortağı olmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

 • 0850 333 21 22

 • 0216 384 53 43

 • info@kobiturkiye.com

 • Mahmut Yesari Cad. Kobi Türkiye Plaza No :42 Koşuyolu Kadıköy – ISTANBUL

 • Hafta İçi: 09:00 - 18.00 Arası.