Müşteri beklentilerini aşan iş birliği değerlerine sahiptir


Hakkımızda ;

Kobi Turkiye ,Ticaret Bakanlığının sunduğu İhracat Teşvikleri konusunda hizmet vermektedir. yirmi yıl önce faaliyetlerine baslayan firmamız, hizmet sektöründe gerçek bir fark yaratmak amacıyla, en iyi iletişim ve teknolojiyi kullanarak disiplinli çalışma ve bağlılık ilkeleri sayesinde büyümesini devam ettirmektedir.

Konusunda uzman yirmi kişilik kadrosu, bu zamana kadar sonuçlandırdığı yaklaşık yirmiyedibin’i aşkın Devlet Teşvikleri Hibe projesi ve her sektörden müşterilerine sunduğu hizmet sayesinde bugün kendi alanında en iyi firmalar arasında kendisine prestijli bir yer edinmistir.

Crm alt yapısı , Crm alt yapısına entegre çalışan özel yazılımlari ve Türkiye’de Yapay Zekaya ilk geçen Danışmanlık şirketi olunmasi sayesinde, minimum maliyetle maksimum performansı tüm müşterilerine ulaştırmıştır.

Şeffaf bir çalışma ilkesi ile hareket eden Kobi Türkiye, yenilikçi vizyonun getirdiği yüksek bilinçle, müşterilerine online işlem hizmeti sunarak firmaya özel projelerin firmaya özel şifreleri ile anlık takip edilebilmelerini sağlamaktadir. Muşterilerinin surec/sonuçlarini görüp takip edebilmelerine, temsilcilerinden detay bilgilerin online alabilmelerine olanak tanımaktadir.

 

Ortak işbirliği yaptığımız müşterilerimizi, bürokrasi ve mevzuat ile uğraştırmadan, sahip olduğumuz deneyim bilgi birikim sayesinde doğru yönlendirerek ,

Yüzde Yüz tüm teşvik başvurularının hızlı bir şekilde iade alınması sağlanmıştır .

 

Misyonumuz

İşletmelerin kalite ve verimliliklerinin yanı sıra uluslararası rekabet gücünün arttırılması amacıyla araştırma, eğitim, ticari bilgi sağlama ve tanıtım hizmetlerini firma odaklı ve güncel bir yaklaşımla sunarak ülkemizin sürekli ve istikrarlı ihracat artışının sağlanmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Sektörde markalaşmış, lider, dinamik ve güvenilir ilk danışmanlık firması olarak, firmalarımızın küresel rekabet gücünün arttırılmasına katkı sağlayacak çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz

Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkündür.

  • Güvenilirlik
  • Yüksek Sorumluluk Duygusu
  • Deneyim
  • Kalite Bilinci
  • Sürekli Gelişim İnancı
  • İş Ahlakına Bağlılık